نرم افزار

دانلود The Simpsons: Tapped Out 4.49.5

دانلود The Simpsons: Tapped Out 4.49.5

دانلود بازی The Simpsons: Tapped Out برای اندروید. یک بازی تخریبی شاد است که در آن هومر به طور اتفاقی رآکتور را منفجر کرده و سبب نابودی اسپرینگفیلد (یک شهر خیالی که موجودات زردرنگ داستان سیمپسون ها در آن زندگی می کنند) شده است. اکنون شما وظیفه دارید تا شهر را به حالت اولیه بازگردانید. وادرد ساختمان های شهر شوید و اسپرینگفیلد سرزنده خود را ایجاد کنید. برای به دست آوردن دونات، پیدا کردن دوستان خود، رشد و جمع آوری، لذت بردن از انیمیشن های منحصر به فرد و … وظایف و ماموریت های خود را به انجام برسانید.

دانلود The Simpsons: Tapped Out 4.49.5

The Simpsons: Tapped Out v4.49.5 + Mod – دانلود بازی سیمپسون ها برای اندرویدنسخه معمولی + نسخه مود و هک شده (خرید رایگان دونات بی نهایت) + تریلر گیم پلی بازی

The Simpsons: Tapped Out یک بازی تخریبی شاد است که در آن هومر به طور اتفاقی رآکتور را منفجر کرده و سبب نابودی اسپرینگفیلد (یک شهر خیالی که موجودات زردرنگ داستان سیمپسون ها در آن زندگی می کنند) شده است. اکنون شما وظیفه دارید تا شهر را به حالت اولیه بازگردانید. وارد ساختمان های شهر شوید و اسپرینگفیلد سرزنده خود را ایجاد کنید. برای به دست آوردن دونات، پیدا کردن دوستان خود، لذت بردن از انیمیشن های منحصر به فرد و … وظایف و ماموریت های خود را به انجام برسانید. این بازی توسط استودیوی معروف الکترونیک آرتز ELECTRONIC ARTS توسعه یافته و منتشر شده است.

نکته مهم: این بازی محتوای اضافی را در اولین اجرا دانلود می کند که می تواند بر اساس دستگاه تا 1.5 گیگابایت باشد. توصیه می کنیم در اولین اجرا از اتصال WIFI استفاده کنید.

The Simpsons have survived yet another robo-pocalypse and remained victorious – proving once again that dumb luck is better than programming! While Mayor Quimby panders to Springfield’s newest robot citizens, Cyborg Bart is ready to keep the peace or tear it to pieces – he’s undecided. Keep playing to see if Homer can keep from breaking the fragile truce between robot and man!

حجم فایل: 66.5 مگابایت

نیازمندی نصب: اندروید 4.1 و بالاتر

? در اندرویدگذر ترافیک اینترنت شما نیم بها محاسبه میشود.

این بازی آنلاینه و به تغییر آی پی هم نیاز داره

سلامممنون از سایت خوبتون ،برای من نسخه معمولی این بازی بعد از نصب 1.42 گیگ دیتا دانلود کرد. نکته مهم اینه که یه بازی آنلاینه و بدون فیلتر شکن و اینترنت کار نمیکنه

منبع

دانلود The Simpsons: Tapped Out 4.49.5
androidgozar.com

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا