نرم افزار

دانلود Stickman Legends 2.4.91

دانلود Stickman Legends 2.4.91

دانلود بازی Stickman Legends یک بازی نقش آفرینی آفلاین است که یک تجربه RPG خوب را در تلفن همراه به ارمغان می آورد و می توانید در هر مکان و زمان آن را بازی کنید

دانلود Stickman Legends 2.4.91

Stickman Legends v2.4.91 + Mod – دانلود بازی اکشن افسانه های استیکمن اندروید نسخه معمولی + نسخه مود و هک شده (حالت خدا بدون آسیب دیدن)

Stickman Legends یک بازی نقش آفرینی آفلاین است که یک تجربه RPG خوب را در تلفن همراه برای شما به ارمغان می آورد و شما می توانید در هر مکان و هر زمان آن را بازی کنید. یک جنگجو در بهترین بازی مبارزه ای شوید. این بازی محصولی از استودیوی Zitga Studios برای اندروید است. در بازی های مبارزه ای، جنگجویان استیکمن در این بازی هک اند اسلش هیجان انگیز در سفری برای فتح جهان تاریک هستند که در آن پر از تعداد زیادی از شمشیرها، سلاح ها و مهارت ها است. جنگجویان استیکمن می توانند با کنترل ها و مهارت های دقیق شما استاد شمشیر شوند تا در زمان مناسب از سلاح صحیح استفاده کنند.

به عنوان یک جنگجوی بی باک از طریق جنگ های بی پایان در برابر شیاطین قدرتمند و دیگر هیولاهای خطرناک مبارزه کنید. در این بازی اندروید شما در بخشی از این جنگ در مقابل ارتش شیاطینی که جهان را تصاحب کرده اند قرار خواهید گرفت. در این بازی شما به جنگ های ظالمانه علیه نیروهای تاریکی می روید. شما باید حرکات شخصیت بازی را کنترل کنید. با شمشیر به هیولاها ضربه بزنید و دیگر مانورهای مبارزه ای را به کار بگیرید. مراقب هیولاهای مختلف که دارای توانایی های گوناگون هستند باشید. جهان را از شیاطین پاک کنید و مردم زنده مانده را نجات دهید.

– New Chest: Demon Chest and Summer Chest- New Resource: Seashell Coin- Optimize and balance game- Fix some minor bugs

حجم فایل: 125.6 مگابایت

نیازمندی نصب: اندروید 5.0 و بالاتر

? در اندرویدگذر ترافیک اینترنت شما نیم بها محاسبه میشود.

منبع

دانلود Stickman Legends 2.4.91
androidgozar.com

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا