نرم افزار

دانلود RichCopy 4.0

دانلود RichCopy 4.0

دانلود RichCopy 4.0 – نرم افزار کپی کردن سریع اطلاعات دانلود RichCopy نرم افزار کپی کردن سریع اطلاعات با قابلیت Pause/Resume

دانلود RichCopy 4.0

دانلود RichCopy 4.0 - نرم افزار کپی کردن سریع اطلاعات

| نرم افزار کپی کردن سریع اطلاعات |

RichCopy 4.0 نرم افزاری کم حجم و در عین حال بسیار کاربردی، به منظور کپی کردن سریع داده های شما در سیستم عامل ویندوز است. همانطور که می دانید کپی کردن داده ها، امری است که به صورت پیش فرض در ویندوز تعبیه شده و کاربر به سادگی می تواند با چند کلیک ساده، اطلاعات دلخواه خود را کپی کند. اما در بسیاری از مواقع، منابع سیستم برای فعالیت های مختلف تقسیم شده و سرعت انجام این عملیات کاهش پیدا می کند. در این مطلب از سایت یاس دانلود، با معرفی نرم افزاری در خدمت شما هستیم که می تواند بخش اعظمی از منابع را در اختیار این فرآنید قرار داده تا سرعت انتقال اطلاعات به شکل چشم گیری افزایش پیدا کند.

این نرم افزار با رابط کاربری ساده و زیبای خود، به شما این امکان را می دهد که ضمن تنظیم فایل مبدأ و مقصد، فرایند کپی فایل ها را آغاز کرده و در صورت تمایل آنان را متوقف ساخته و در زمانی دیگر ادامه دهید. هم اکنون می توانید جدیدترین ورژن نرم افزار WiFi Password Decryptor را از ادامه مطلب وب سایت یاس دانلود ، دریافت نمائید.

ویژگی های نرم افزار RichCopy :

– قابلیت کپی کردن سریع داده ها در سیستم عامل ویندوز

– افزایش دادن سرعت کپی کردن اطلاعات

– امکان مکث و ادامه کپی فایل ها

منبع

دانلود RichCopy 4.0
www.yasdl.com

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا