نرم افزار

دانلود Registry Guard Service 1.4.0

دانلود Registry Guard Service 1.4.0

دانلود Registry Guard Service 1.4.0 – جلوگیری از وقوع خطا در رجیستری ویندوز دانلود Registry Guard Service جلوگیری از وقوع خطا در رجیستری ویندوز

دانلود Registry Guard Service 1.4.0

دانلود Registry Guard Service 1.4.0 - جلوگیری از وقوع خطا در رجیستری ویندوز

| جلوگیری از وقوع خطا در رجیستری ویندوز |

Registry Guard Service 1.4.0 نام یک نرم افزار جدید و بسیار سودمند، به منظور جلوگیری از وقوع خطا و ارور در رجیستری ویندوز است. همانطور که می‌دانید، بعد از آنکه مدتی از نصب ویندوز می‌گذرد، رفته رفته سر و کله‌ی ارورهای آزاردهنده پیدا می‌شود. این ارورها و مشکلات، به علت مشکلات موجود در رجیستری ویندوز نمایش داده می‌شوند. این نرم افزار، با زیر نظر گرفتن پردازش‌های در حال اجرا در ویندوز، جلوی اعمال تغییرات توسط آنان در رجیستری ویندوز را می‌گیرد. در واقع، شما با جلوگیری از تغییر و یا حذف کلیدهای رجیستری، سیستم خود را همواره در بهترین شرایط نگهداری می‌کنید.

به کمک این برنامه، شما می‌توانید از تغییرات مشکوک و خطرناک در رجیستری ویندوز جلوگیری کنید. بخش بزرگی از فعالیت‌های ابزارهای مخرب، بر روی رجیستری ویندوز متمرکز شده‌اند، نرم افزار مذکور می‌تواند با مانیتورینگ دائم پردازش‌های سیستم‌عامل، از وقوع هرگونه تغییر در رجیستری جلوگیری کرده و پایداری سیستم را در بهترین شکل ممکن نگهداری نماید. هم اکنون می توانید جدیدترین ورژن نرم افزار Registry Guard Service را از ادامه مطلب وب سایت یاس دانلود ، دریافت نمائید.

ویژگی های نرم افزار Registry Guard Service :

– جلوگیری از وقوع تغییر در کلیدهای رجیستری

– کنترل دائم پردازش‌ها در ویندوز

– جلوگیری از حذف کلیدهای رجیستری توسط برنامه‌ها

– ساخت گزارشات دقیق از هرگونه فرآیند تلاش برای تغییر یا حذف کلیدهای رجیستری

– افزایش پایداری سیستم

– جلوگیری از وقوع خطا در رجیستری سیستم‌عامل

منبع

دانلود Registry Guard Service 1.4.0
www.yasdl.com

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا