نرم افزار

دانلود Questland: Turn Based RPG 3.37.1

دانلود Questland: Turn Based RPG 3.37.1

Questland: Turn Based RPG v + Mod – دانلود بازی سرزمین ماموریت اندروید نسخه معمولی  رسمی + نسخه مود و هک شده (منو، God و آسیب چندگانه) + تریلر گیم پلی

دانلود Questland: Turn Based RPG 3.37.1

Questland: Turn Based RPG v3.37.1 + Mod – دانلود بازی سرزمین ماموریت اندرویدنسخه معمولی  رسمی + نسخه مود و هک شده (منو، God و آسیب چندگانه) + تریلر گیم پلی بازی

Questland یک بازی نقش آفرینی آنلاین اول شخص در سبک بازی های نقش آفرینی کامپیوتری خزنده سیاه چال می باشد. در این بازی اکشن نوبتی هیجان انگیز و فوق العاده پویا با هیولاهای حماسی مبارزه کنید (PvE) و با بازیکنان دیگر نبرد تن به تن انجام دهید (PvP). قدرت های بد را به چالش بکشید، وارد سیاه چال های تاریک شوید، هیولا های مختلف سر راه خود را از بین ببرید و غنائم با ارزش جمع آوری کنید. یک قهرمان اصلی ایجاد کنید، ظاهر آن را به دلخواه خود انتخاب کنید.

در زیرزمین های پر پیچ و خم و دیگر مکان ها کاوش کنید، جایی که با اسکلت ها، عنکبوت ها، زامبی ها و دیگر موجودات مواجه می شوید. توانایی های قهرمان خود را اعمال کنید و در جنگ به پیروزی برسید. سلاح، زره و دیگر اقلام و تجهیزات خود را ارتقا دهید. هنگامی که سرزمین صلح آمیز و زیبای والیا اکنون در تاریکی یک منبع ناشناخته قرار گرفته است. گروه های غول ها، عنکبوت های خون آشام، اسکلت ها و هیولا های دیگر به زمین حمله کرده اند. چه کسی آنها را کنترل می کند و چگونه میتواند متوقف شود؟ پاسخ این سوالات در دسترس شما هستند، و با هر بار تاب دادن شمشیر خود آنها نزدیک تر می شوند.

– Fixed duplicated rewards and connection lagging on rewards claim from messages.- Behind the scenes optimization improvements.

حجم فایل: 134.3 مگابایت

نیازمندی نصب: اندروید 5.0 و بالاتر

? در اندرویدگذر ترافیک اینترنت شما نیم بها محاسبه میشود.

منبع

دانلود Questland: Turn Based RPG 3.37.1
androidgozar.com

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا