نرم افزار

دانلود Microsoft OneDrive 5.1

دانلود Microsoft OneDrive 5.1

دانلود Microsoft OneDrive 5.1 – نرم افزار رسمی وان درایو برای اندروید دانلود Microsoft OneDrive برای اندروید نرم افزار رسمی وان درایو برای اندروید

دانلود Microsoft OneDrive 5.1

دانلود Microsoft OneDrive 5.1 - نرم افزار رسمی وان درایو برای اندروید

| نرم افزار رسمی وان درایو برای اندروید |

Microsoft OneDrive 5.1 نام یک نرم افزار کاربردی و مفید از استودیوی نرم افزاری Microsoft Corporation است. وان درایو (OneDrive) نام اپلیکیشن رسمی سرویس ابری کمپانی مایکروسافت است که پیش‌تر با نام اسکای درایو (SkyDrive) شناخته می‌شد. همزمان با توسعه فناوری ابری و ازایش کاربرد این سیستم در بسیاری از نرم افزارها و پروژه‌های تیمی، اهمیت ذخیره‌سازی اطلاعات در فضای ابری مورد توجه قرار گرفت. شرکت‌های پیشرو در زمینه فناوری، هریک سرویس‌های منحصر به خود را ارائه کرده و اکنون میلیون‌ها کاربر از سراسر جهان دارند.

فضای ابری کمپانی مایکروسافت، میزان حجم مشخصی از فضای ابری را در اختیار کاربران قرار می‌دهد. افراد می‌توانند فایل‌ها و اطلاعات شخصی خود را در این سرورها نگهداری کرده و با استفاده از دستگاه‌های مختلف به آن دسترسی داشته باشند. در واقع به کمک سرویس‌های ابری، شما کاربران می‌توانید از هر جا و مکانی به حساب خود وارد شده و اطلاعات نگهداری شده در آنان را مورد استفاده قرار دهید. اپلیکیشن رسمی وان‌درایو برای اندروید، کاربران را قادر می‌سازد که حساب ابری خود را در گوشی یا تبلت‌های اندرویدی مدیریت کرده و به آسانی محتویات آن را تغییر دهند. هم اکنون می توانید نرم افزار Microsoft OneDrive برای اندروید را با لینک مستقیم و به صورت رایگان از سایت یاس دانلود دریافت نمایید.

ویژگی های نرم افزار Microsoft OneDrive :

– امکان اجرای سریع و راحت اسناد Word, Excel, PowerPoint در اپلیکیشن وان‌درایو

– قابلیت جستجوی آسان و سریع تصاویر

– دریافت اعلان به محض ویرایش فایل‌های موجود در فضای ابری

– امکان به اشتراک‌گذاری آلبوم‌ها

– قابلیت دسترسی به فایل‌های مهم به صورت آفلاین

تصاویری از محیط نرم افزار :

Microsoft OneDrive1 84x150 - دانلود Microsoft OneDrive 5.1 - نرم افزار رسمی وان درایو برای اندروید

منبع

دانلود Microsoft OneDrive 5.1
www.yasdl.com

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا