نرم افزار

دانلود Microsoft Kodu Game Lab 1.5.81.0 بازی سازی کامپیوتری

دانلود Microsoft Kodu Game Lab 1.5.81.0 بازی سازی کامپیوتری

دانلود Microsoft Kodu Game Lab 1.5.81.0 بازی سازی کامپیوتری دانلود Microsoft Kodu زبان برنامه نویسی جدید مایکروسافت برای بازی سازی

دانلود Microsoft Kodu Game Lab 1.5.81.0 بازی سازی کامپیوتری

دانلود Microsoft Kodu Game Lab 1.4.136.0 - بازی سازی کامپیوتری

| زبان برنامه نویسی جدید مایکروسافت برای بازی سازی |

Microsoft Kodu Game Lab 1.5.81.0 نام یک زبان برنامه نویسی جدیدی ویژوال است که به طور خاص برای بازی سازی کامپیوتری طراحی گردیده است. این نرم افزار برای دسترسی راحت تر برای کودکان و ابزاری لذت بخش و کارا برای تمامی سنین است. محیط برنامه نویسی در Xbox اجرا می شود که امکان توسعه سریع تر کدها را با استفاده از دسته ایکس باکس برای برنامه نویس فراهم می کند. (پشتیبانی از ماوس و کیبورد نیز وجود دارد.) هسته اصلی توسعه Microsoft Kodu ، برنامه نویسی رابط کاربری است. زبان این نوع بازی سازی بسیار ساده و مبتنی بر آیکون ها می باشد. از این رو Microsoft Kodu حتی به کودکان این امکان را می دهد که بازی های دلخواه خود را برای Xbox و یا PC با زبانی بسیار ساده ایجاد کنند. Kodu می تواند به عنوان ابزاری مهم جهت آموزش خلاقیت ، حل مسائل ، داستان نویسی و … در کنار آموزش های برنامه نویسی مورد استفاده قرار گیرد.

هر کاربری می تواند با استفاده از Microsoft Kodu ، بازی دلخواه خود را ایجاد نماید. از کاربران عادی گرفته ، تا کودکان تا اشخاص حرفه ای ؛ چرا که نیاز به دانش طراحی و یا کدنویسی نیز نخواهید داشت. همواره مبحث ایجاد بازی کامپیوتری ، برای تمامی کاربران بسیار هیجان انگیز بوده است. امروزه با توسعه انواع پلت فرم های بازی سازی ، تقریبا سیستم ساخت بازی ها نیز با تغییرات بسیار رو به رو شده است و دیگر لازم نیست برای ساخت یک بازی ساده ، مهارت های مختلفی را از پیش آموخته باشید. به شما پیشنهاد می کنیم هم اکنون با دانلود Microsoft Kodu Game Lab ، اولین بازی کامپیوتری خود را بسازید و از تجربه آن لذت ببرید. هم اکنون می توانید جدیدترین ورژن نرم افزار Microsoft Kodu Game Lab را از ادامه مطلب وب سایت یاس دانلود ، دریافت نمائید.

ویژگی های نرم افزار Microsoft Kodu Game Lab :

– یک زبان سطح بالا با ترکیب کردن انواع جلوه های دنیای واقعی از اشکال گرفته تا رنگ ها

– امکان استفاده از Xbox 360 Game Controller به عنوان وروردی

– امکان اجرای بازی ها در PC و ایکس باکس 360

– ویرایشگر تعاملی حرفه ای

– امکانات گسترده در ساخت سطوح بازی

– ساخت جهان هایی با اشکال دلخواه در بازی ها

– دارا بودن 20 کاراکتر مختلف با توانایی های منحصر به فرد

منبع

دانلود Microsoft Kodu Game Lab 1.5.81.0 بازی سازی کامپیوتری
www.yasdl.com

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا