نرم افزار

دانلود Kiwi Browser

دانلود Kiwi Browser

دانلود Kiwi Browser – Fast & Quiet Mirror – مرورگر اینترنتی کیوی برای اندروید دانلود Kiwi Browser – Fast & Quiet برای اندروید مرورگر اینترنتی کیوی اندروید

دانلود Kiwi Browser

دانلود Kiwi Browser - Fast & Quiet Mirror - مرورگر اینترنتی کیوی برای اندروید

| مرورگر اینترنتی کیوی برای اندروید |

Kiwi Browser – Fast & Quiet Mirror نام یک مرورگر اینترنتی سریع، امن و متن‌باز برای سیستم‌عامل اندروید است که می‌توان آن را به عنوان یک جایگزین حرفه‌ای برای انواع مختلف مرورگرهای شناخته‌شده پیشنهاد کرد. احتمالا شما هم برای گشت و گذار در میان صفحات وب از مرورگرهای مشهوری همچون موزیلا فایرفاکس، گوگل کروم و یا اپرا استفاده می‌کنید. به طور کلی می‌توان گفت که ورود به بازار مرورگرهای وب، یک رقابت بسیار سخت و دشوار را برای توسعه‌دهندگان در پی دارد. این در حالی است که جامعه متن باز مرورگر اینترنتی کیوی این چالش را به جان خریده و با معرفی یک مرورگر جدید (مبتنی بر کرومیوم) سعی بر آن دارند تا کاربران موبایل را به استفاده از این ابزار مجاب کنند.

البته دل کندن از مرورگر فعلی برای هیچ کسی ساده نیست؛ ولی بد نیست که حداقل یک شانس هم به این مرورگر زیبا و متن باز بدهید؛ شاید که برای همیشه آن را به عنوان جایگزین دیگر ابزارها انتخاب کردید! مرورگر کیوی امکانی را مهیا می‌کند که بتوانید در نهایت امنیت شروع به گشت و گذار در بین صفحات وب کرده و تمامی محتوای متنی، گرافیکی و یا چند‌رسانه‌ای را در نهایت امنیت ببینید. موتور قدرتمند مرورگر کیوی مبتنی بر کرومیوم و وب‌کیت طراحی شده و همین امر به معنای شباهت بسیار نزدیک ساختار آن به مرورگرهای دسکتاپ و استاندارد در دنیای وب است. در صورتی که شما نیز به دنبال یک جایگزین زیبا و کاربردی برای مرورگر فعلی خود هستید، کیوی یک انتخاب شایسته و عالی برای این هدف شناخته می‌شود. هم اکنون می توانید نرم افزار Kiwi Browser – Fast & Quiet برای اندروید را با لینک مستقیم و به صورت رایگان از سایت یاس دانلود دریافت نمایید.

ویژگی های نرم افزار Kiwi Browser – Fast & Quiet :

– ساخته شده بر مبنای مرورگر کرومیوم

– سرعت بسیار بالا در بارگذاری صفحات وب

– امکان حذف کردن تبلیغات مزاحم اینترنت

– جلوگیری از امکان هک کردن دیوایس اندروید جهت اهداف استخراج ارز دیجیتال

– دارا بودن حالت تاریک برای بازدید از صفحات وب در تاریکی شب

– امکان درون‌ریزی و برون‌بری بوکمارک‌ها

– دارا بودن رابط گرافیکی زیبا و کاربرپسند

تصاویری از محیط نرم افزار :

Kiwi Browser1 84x150 - دانلود Kiwi Browser - Fast & Quiet Mirror - مرورگر اینترنتی کیوی برای اندروید

منبع

دانلود Kiwi Browser
www.yasdl.com

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا