نرم افزار

دانلود ImHex 1.8.1

دانلود ImHex 1.8.1

دانلود ImHex 1.8.1 – نرم افزار مهندسی معکوس و ویرایش دیتای باینری / هگزادسیمال دانلود ImHex نرم افزار مهندسی معکوس و ویرایش دیتای باینری / هگزادسیمال

دانلود ImHex 1.8.1

دانلود ImHex 1.8.1 + Portable - نرم افزار مهندسی معکوس و ویرایش دیتای باینری / هگزادسیمال

| نرم افزار مهندسی معکوس و ویرایش دیتای باینری / هگزادسیمال |

ImHex 1.8.1 + Portable نام یک محصول نرم افزاری جدید، رایگان و متن باز است که به کمک آن شما می‌توانید دیتای هگزادسیمال و باینری را برای نوشتن اپلیکیشن‌هایی با پرفرمنس بالا ویرایش کنید و دیتای آن‌ها را به صورت بایت به بایت مشاهده کنید. این اپلیکیشن در واقع یک ابزار مهندسی معکوس است که از آن برای ویرایش هگزادسیمال و یا باینری کدها و همینطور ارزیابی کدها استفاده می‌شود. این برنامه امکانی را برای کاربر فراهم می‌کند که بتواند در یک محیط گرافیکی زیبا و کاربرپسند، به ویرایش کدها بپردازد و بدون خستگی چشم، از این ویرایشگر و محیط حرفه‌ای نهایت استفاده را ببرد.

این اپلیکیشن، ابزاری رایگان و متن باز است که با بهینگی بسیار بالای خود، هیچگونه اختلالی در کارکرد سیستم به وجود نمی‌آورد و کاربر می‌تواند با بهره‌وری بسیار بالا، به ویرایش سورس کدها بپردازد. با این برنامه شما می‌توانید فایل‌ها و یا پروژه‌های خود را به راحتی فراخوانی کنید و به روش‌های مختلف محتوای آن‌ها را ویرایش کنید. پشتیبانی از متدهای Little/Big endian, Decima, Hexadecimal, Octal و … از مهم‌ترین این متدها محسوب می‌شود. علاوه بر این، نرم افزار فوق از الگوریتم‌های CRC32, MD4, MD5, SHA-1/SHA-224SHA-256/SHA-384/SHA-512 پشتیبانی کامل دارد و می‌توانید آن‌ها را برای چکینگ دقیق بر روی فایل‌ها مورد استفاده قرار دهید. هم اکنون می توانید نرم افزار ImHex را با لینک مستقیم و به صورت رایگان از سایت یاس دانلود دریافت نمایید.

ویژگی های نرم افزار ImHex :

– دارا بودن ویوی پر از امکانات هگزادسیمال

– دارا بودن امکان های لایت کردن محتوای فایل‌ها

– قابلیت ایمپورت/اکسپورت دیتا

– پشتیبانی از فراخوانی فایل‌های حجیم و سنگین

– امکان سرچ بر اساس رشته

– پشتیبانی از فایل هشینگ

– پشتیبانی از دیس‌اسمبلر برای انواع معماری‌ها

– دارا بودن دیتا آنالیز

– دارا بودن رابط گرافیکی زیبا و کاربرپسند

تصاویری از محیط نرم افزار :

ImHex.cover1  300x159 - دانلود ImHex 1.8.1 + Portable - نرم افزار مهندسی معکوس و ویرایش دیتای باینری / هگزادسیمال

منبع

دانلود ImHex 1.8.1
www.yasdl.com

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا