نرم افزار

دانلود FileToFolder 4.2.1 نرم افزار ساخت فولدر برای فایل ها

دانلود FileToFolder 4.2.1 نرم افزار ساخت فولدر برای فایل ها

دانلود FileToFolder 4.2.1 – نرم افزار ساخت سریع فولدر برای فایل ها نرم افزار کاربردی برای ایجاد سریع فولدر برای فایل های

دانلود FileToFolder 4.2.1 نرم افزار ساخت فولدر برای فایل ها

دانلود FileToFolder 4.2.1 - نرم افزار ساخت سریع فولدر برای فایل ها

| نرم افزار ساخت خودکار فولدر برای فایل ها |

FileToFolder 4.2.1 نام نرم افزاری ساده و بسیار کاربردی برای ایجاد سریع فولدر برای فایل های مورد نظر شما است. فرآیند ساخت فولدر برای ویندوز بدین صورت است که در دایرکتوری مربوطه ، با انتخاب راست کلیک ماوس ، New Folder را انتخاب می کنیم و با تعریف نام آن ، فولدر جدید ساخته می شود ، حال برای انتقال فایل مورد نظر به فولدر ساخته شده لازم است فرآیند Copy/Cut و در ادامه Paste انجام گیرد. FileToFolder قصد دارد با ارائه یک روش جدید و جالب ، این فعالیت را تا حد بسیاری ساده سازی کند.

توسط FileToFolder کاربران می توانند از روی یک فایل و تنها با یک کلیک ، فولدری جدید بسازند و فایل انتخابی را در درون آن منتقل کنند. این نرم افزار می تواند در کوتاه ترین زمان ممکن ، مجموعه فایل های انتخابی شما را به فولدر جدید منتقل کند و فولدرهای خالی موجود را پاک سازی کند. از سایر امکانات این نرم افزار می توان به قابلیت اجرا از طریق راست کلیک ، خط فرمان یا محیط کاربری نرم افزار اشاره کرد. هم اکنون می توانید جدیدترین ورژن نرم افزار FileToFolder را از ادامه مطلب وب سایت یاس دانلود ، دریافت نمائید.

ویژگی های نرم افزار FileToFolder :

– امکان ساخت سریع فولدر از دایرکتوری فایل ها تنها با یک کلیک

– امکان انتقال سریع فایل های انتخابی به فولدر ساخته شده و حذف فولدرهای خالی

– قابلیت اجرا از طریق راست کلیک ، خط فرمان یا محیط کاربری نرم افزار

– ادغام سازی کامل با ویندوز اکسپلورر

منبع

دانلود FileToFolder 4.2.1 نرم افزار ساخت فولدر برای فایل ها
www.yasdl.com

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا