نرم افزار

دانلود ESRI ArcGIS Desktop 10.8.1 + Extensions

دانلود ESRI ArcGIS Desktop 10.8.1 + Extensions

دانلود ESRI ArcGIS Desktop 10.8.1 + Extensions

دانلود ESRI ArcGIS Desktop 10.5.0.6491 + Addons - سیستم اطلاعات جغرافیایی

| نرم افزار سیستم اطلاعات جغرافیایی |

ESRI ArcGIS Desktop 10.8.1 + Extensions x64 نام یک نرم افزار قدرتمند و شناخته شده از برنامه های GIS (سیستم اطلاعات جغرافیایی) است که به کمک آن می توانید با نقشه های مختلف و اطلاعات گوناگون جغرافیایی کار کنید. از این نرم افزار می توانید به منظور ساخت و استفاده از نقشه ها، ترجمه داده های جغرافیایی، آنالیز اطلاعات مبتنی بر نقشه، دستیابی و به اشتراک گذاری اطلاعات جغرافیایی استفاده کرد.

جدیدترین نسخه از این نرم افزار، درست در زمانی عرضه می شود که سازمان های مختلف سراسر جهان، با چالش اطلاع رسانی سریع در دنیای دیجیتال با همدیگر در قابتی تنگاتنگ قرار دارند. نسخه جدید این نرم افزار، با پشتیبانی کامل از Drag & Drop، کاربران را قادر می سازد به تمامی اطلاعات مورد نیاز خود در این زمینه به شکلی ساده تر دسترسی پیدا کنند، شما به آسانی می توانید آنالیز داده های جغرافیایی را از طریق نقشه های بصری و نمودارها به اجرا بگذارید، علاوه بر آن عملکرد ابری این نرم افزار، امکان کار تیمی در سرتاسر جهان را در بین یک گروه از سازمان به سادگی فراهم می سازد. هم اکنون می توانید آخرین نسخه و جدیدترین ورژن نرم افزار ESRI ArcGIS Desktop را از سایت یاس دانلود دریافت نمایید.

ویژگی های کلیدی نرم افزار ESRI ArcGIS Desktop :

– امکان دریافت آسان اطلاعات مورد نظر شما از نقشه ها

– امکان کسب اطلاعات و پاسخ بسیاری از سوالات مرتبط با مسائل جغرافیایی

– امکان کسب اطلاعات از منطقه های مکانی و راه ها

– قابلیت پیش بینی با استفاده از داده های موجود با استفاده از تکنیک شبیه سازی

– امکان شبیه سازی داده ها با مجسم سازی بصری آنان

– امکان ساخت آسان نقشه های حرفه ای

– دارا بودن منابع کسب داده مختلف

– ایجاد نقشه های ترکیبی GIS 2D و GID 3D

OS:Windows 10 Home, Pro and Enterprise / Windows 8.1 Basic, Pro, and Enterprise / Windows Server 2019 Standard and Datacenter / Windows Server 2016 Standard and DatacenterCPU:2.2 GHz minimum; Hyper-threading (HHT) or Multi-core recommendedMemory:Minimum: 4 GB / Recommended: 8 GB or higher / ArcGlobe may require 8 GB minimum when used.Display:24-bit color depth Also see Video/Graphics adapter requirements below.* 1024×768 recommended minimum at normal size (96 dpi)Space: Minimum: 4 GB / Recommended: 6 GB or higher ArcGlobe creates cache files when used. If using ArcGlobe, additional disk space may be required.GPU:64 MB RAM minimum; 256 MB RAM or higher recommended. NVIDIA, ATI, and Intel chipsets supported.24-bit capable graphics accelerator / OpenGL version 2.0 runtime minimum is required, and Shader Model 3.0 or higher is recommended.

منبع

دانلود ESRI ArcGIS Desktop 10.8.1 + Extensions
www.yasdl.com

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا