نرم افزار

دانلود Autodesk PowerMill Ultimate 2021 x64 نرم افزار ماشین کاری قطعات

دانلود Autodesk PowerMill Ultimate 2021 x64 نرم افزار ماشین کاری قطعات

دانلود Autodesk PowerMill Ultimate 2021 x64 نرم افزار ماشین کاری قطعات

دانلود Autodesk PowerMill Ultimate 2019.2.1 x64 - نرم افزار ماشین کاری قطعات

| نرم افزار ماشین کاری قطعات |

Autodesk PowerMill Ultimate 2021 x64 نام محصولی قدرتمند و شناخته شده در زمینه ماشین کاری قطعات است که در زمینه‌های مختلف صنعتی کاربرد دارد. اگر شما نیز از تولیدکنندگان قطعات صنعتی و یا کاربران دستگاه‌های CNC باشید، به خوبی کار با این نرم افزار را می‌دانید. این برنامه، در واقع یک راهکار قدرتمند و پرکاربرد در زمینه برنامه‌ریزی دستگاه‌های سی‌ان‌سی (CNC) با پشتیبانی کامل از دستگاه‌های 2 الی 5 محوره است که با دارا بودن مجموعه‌ای از امکانات پیشرفته و حرفه‌ای، نیاز مهندسین در زمینه‌های مختلف صنعت را تحت پوشش قرار می‌دهد. در گذشته، فرآیند طراحی، برنامه‌ریزی و تولید یک قطعه صنعتی، نیازمند وقت و هزینه بسیار زیادی بود که در نهایت نیز نتیجه آن حتی به حالت ایده‌آل نزدیک هم نبود. ولی امروزه با گسترش کاربرد نرم افزارهای طراحی به کمک کامپیوتر (CAD) و نرم افزارهای موجود در این زمینه، مهندسین می‌توانند محصولات خود را با کمترین هزینه و با بهترین کیفیت ممکن به تولید برسانند.

وظیفه اصلی چنین نرم افزارهایی، کاهش دادن فرآیند آزمون و خطا و پیش‌بینی یک راهکار معقول برای تولید محصولات با کمترین درصد خطا است. با استفاده از نرم افزار قدرتمند پاورمیل (PowerMill)، مهندسین می‌توانند دستگاه‌های تراش‌کاری سی‌ان‌سی پنج محوره با سرعت بالا را برنامه‌ریزی کرده و از آن‌ها برای تولید دقیق قطعات خود استفاده کنند. کاربرد اصلی این نرم افزار، کمک به طراحی و تولید قطعات ریخته‌گری (دای‌کست) با دقت بسیار بالا است که کاربرد گسترده‌ای در زمینه‌های مختلف صنعت دارد. هم اکنون می توانید جدیدترین ورژن نرم افزار Autodesk PowerMill Ultimate را از ادامه مطلب وب سایت یاس دانلود ، دریافت نمائید.

ویژگی های نرم افزار Autodesk PowerMill Ultimate :

– دارا بودن امکانات بسیار گسترده در زمینه برنامه‌نویسی سی‌ان‌سی (CNC)

– امکان تولید قطعات پیچیده صنعتی

– مناسب برای تولید محصولات از طریق فرآیند ریخته‌گری

– بهینه‌سازی شده برای دسگاه‌های سی‌ان‌سی دو الی پنج محوره

– برنامه‌ریزی فرآیندهای ماشین و فرزکاری

تصاویری از محیط نرم افزار :

Autodesk PowerMill.cover1  300x169 - دانلود Autodesk PowerMill Ultimate 2021 x64 - نرم افزار ماشین کاری قطعات

OS:Microsoft® Windows® 10 (64-bit)CPU:Multiple core 64-bit processor, such as AMD Phenom™ II or Intel® Core™ i7Memory:8 GB RAM minimum recommendedGPU:NVIDIA Quadro®At least 2GB fully OpenGL® 2.0 compliantDisplay:1920 x 1200Space:160 GB

منبع

دانلود Autodesk PowerMill Ultimate 2021 x64 نرم افزار ماشین کاری قطعات
www.yasdl.com

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا