نرم افزار

دانلود هف هشتاد (#780*) 2.3.08

دانلود هف هشتاد (#780*) 2.3.08

دانلود هف هشتاد (#780*) نسخه 2.2.00 – انجام تراکنش‌های مالی با موبایل دانلود هف هشتاد (#780*) برای اندروید نرم افزار هف هشتاد برای اندروید

دانلود هف هشتاد (#780*) 2.3.08

دانلود هف هشتاد (#780*) نسخه 2.3.08 - انجام تراکنش‌های مالی با موبایل

| نرم افزار هف هشتاد برای اندروید |

هف هشتاد (#780*) نسخه 2.2.00 نام نرم افزاری است که در حوزه خدمات غیرحضوری تلفن همراه، با استقبال میلیونی کاربران ایران مواجه شده است. همزمان با پیدا شدن سر و کله‌ی کدهای دستوری و ارائه خدماتی همچون خرید شارژ، پرداخت قبوض، انتقال وجه و … بر این بستر، رفته رفته شاهد پیشرفت بیشتر و افزایش استقبال کاربران از این سرویس‌ها بودیم. امروزه ده‌ها سرویس مختلف در این زمینه برای کاربران قابل انتخاب هستند؛ ولی بحث امنیت و اعتماد، کاربران را برای انتخاب سرویس دلخواه مردد می‌سازد. اپلیکیشن هف هشتاد که در واقع سرویس جدیدی مبتنی بر کد دستوری ستاره هف هشتاد (#780*) است، امکانات فوق‌العاده‌ای را در اختیار کاربران در حوزه انجام امور مالی قرار می‌دهد که همه آن‌ها در نوع خود بی‌نقص، محبوب و امن هستند. با استفاده از این برنامه، شما کاربران می‌توانید بسیاری از خدمات غیرحضوری را با یک دستگاه تلفن همراه اندرویدی به انجام برسانید؛ بدون آنکه نیاز باشد به شعب بانک مراجعه نمایید!

با استفاده از این برنامه، عملیاتی همچون خرید شارژ سیم‌کارت‌های ایرانسل، همراه اول، رایتل و … امری بسیار آسوده خواهد بود و دیگر نیازی به پرداخت هزینه‌های اضافی برای خرید کارت شارژ نخواهید داشت! علاوه بر این‌ها، در محیط گرافیکی این نرم افزار می‌توانید قبوض آب، برق، گاز و تلفن را از طریق موبایل و درگاه بانکی خود پرداخت کرده و بدون نیاز به مراجعه به شعل پلیس به علاوه ده، جریمه رانندگی خود را صفر کنید! در کنار این موارد، شما می‌توانید وجه دلخواه خود را به کارت دیگر افراد منتقل کرده و در هر زمان نسبت به وضعیت حساب بانکی خود نیز مطلع شوید. هم اکنون می توانید نرم افزار هف هشتاد (#780*) برای اندروید را با لینک مستقیم و به صورت رایگان از سایت یاس دانلود دریافت نمایید.

ویژگی های نرم افزار هف هشتاد (#780*) :

– امکان مدیریت آنی و 24 ساعته موجودی کارت بانکی (کلیه کارت‌های عضو شتاب)

– امکان خرید شارژ سیم‌کارت‌های اعتباری

– امکان خرید بسته‌های اینترنتی 3G/4G/TD-LTE

– امکان پرداخت آسان کلیه قبلوض

– امکان خرید بلیط قطار و هواپیما

– قابلیت انتقال وجه کارت به کارت

– امکان شارژ اینترنت ثابت

– توانایی کمک به مووسات خیریه

– امکان شرکت در قرعه‌کشی‌های نفیس با افزایش تراکنش‌ها

– امکان پرداخت جرائم راهنمایی و رانندگی

تصاویری از محیط نرم افزار :

منبع

دانلود هف هشتاد (#780*) 2.3.08
www.yasdl.com

دکمه بازگشت به بالا