نرم افزار

دانلود بازی RAID: Shadow Legends 4.30.1

دانلود بازی RAID: Shadow Legends 4.30.1

RAID: Shadow Legends – یورش: افسانه های سایه یک بازی نقش آفرینی فانتزی است که توسط استودیوی Plarium Global Ltd توسعه یافته و منتشر شده است و شما را وارد جنگ های حماسی PvP می کند. از طریق یک قلمرو افسانه ای RPG و خیره کننده با صدها قهرمان از 14 جناح مختلف به سبک و شیوه خود بجنگید.

دانلود بازی RAID: Shadow Legends 4.30.1

RAID: Shadow Legends 4.30.1 – دانلود بازی یورش: افسانه های سایه اندرویدنسخه معمولی + تریلر گیم پلی بازی

RAID: Shadow Legendsیورش: افسانه های سایه یک بازی نقش آفرینی فانتزی است که توسط استودیوی Plarium Global Ltd توسعه یافته و منتشر شده است و شما را وارد جنگ های حماسی PvP می کند. از طریق یک قلمرو افسانه ای RPG و خیره کننده با صدها قهرمان از 14 جناح مختلف به سبک و شیوه خود بجنگید. برای نجات دنیای Teleria شما باید افسانه ای ترین جنگجویان آن را از نیروهای نور و تاریکی جذب کنید. شما باید به آنها آموزش دهید تا در کنار یکدیگر بجنگند، آنها را به سلاح های زنده تبدیل کرده و بزرگترین گروه هجومی PvP که تاکنون دیده شده را تشکیل دهید. بازی RAID: Shadow Legends با ساخت بیش از 1 میلیون قهرمان ممکن، مقیاسی از تاکتیک های بی نظیر با سایر بازی های مبارزه ای MMORPG را ارائه می دهد. به مبارزه بپیوندید و یکی از بهترین بازی های چند نفره RPG سال را تجربه کنید.

New in 4.30.0:

FEATURES:- Team Setup. Save preset teams of Champions, then give them instructions about how and when to use their Skills.- CvC Tournaments with Personal Rewards. A new layer of rewards – the better your personal performance, the more you get.- Tag Arena Tournament. Win Tag Arena Offense Battles to earn Tournament Points and get huge prizes.

CHANGES, FIXES, IMPROVEMENTS:- Playtime Rewards will now change depending on your Level.- Various game enhancements.

حجم فایل: 150.8 مگابایت

نیازمندی نصب: اندروید 5.0 و بالاتر

? در اندرویدگذر ترافیک اینترنت شما نیم بها محاسبه میشود.

منبع

دانلود بازی RAID: Shadow Legends 4.30.1
androidgozar.com

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا