نرم افزار

دانلود بازی Pull My Tongue 1.1.1

دانلود بازی Pull My Tongue 1.1.1

دانلود بازی Pull My Tongue 1.1.1 – زبان من را بکش برای اندروید دانلود بازی Pull My Tongue برای اندروید بازی زبان من را بکش برای اندروید

دانلود بازی Pull My Tongue 1.1.1

دانلود بازی Pull My Tongue 1.1.1 - زبان من را بکش برای اندروید

| بازی زبان من را بکش برای اندروید |

Pull My Tongue 1.1.1 بازی جدیدی در سبک و سیاق سری محبوب Cut the Rope است ، اگر شما هم از گیمرهای اسمارت فون ها و تبلت های امروزی باشید ، به احتمال فراوان با بازی های برش طناب آشنایی دارید. Cut the Rope نام یکی از قدیمی ترین بازی های اندرویدی است که از همان ابتدای همه گیر شدن سیستم عامل اندروید ، به عنوان یکی از اولین بازی ها به دنیای این سیستم عامل قدم گذاشت. اما در این مطلب از سایت یاس دانلود ، می خواهیم عنوانی جدید را با نام Pull My Tongue خدمت شما عزیزان معرفی کنیم که حال و هوایی بسیار مشابه با بازی Cut the Rope دارد.

با Greg ملاقات کنید ، یک موجود سبز رنگ گرسنه ، کوچک و دوست داشتنی که عاشق پاپ کورن است ! اما Greg همانند وزغ ها زبان بسیار درازی دارد ، از این رو شما می بایست به Greg کمک کنید تا غذای خود را به دست بیاورد. به عنوان مثال شما می توانید با کشیدن زبان او بر روی بالن ها ، خوشه های سر سبز و … ، غذاای او را به دست آورید. پازل های شما در به دست آوردن غذاهای Greg در 5 جهان مختلف با تعداد بیش از 90 مرحله هیجان انگیز دنبال می شود و شما لحظات بسیار شاد و هیجان انگیزی را تجربه خواهید کرد. هم اکنون می توانید بازی Pull My Tongue را با لینک مستقیم و به صورت رایگان از سایت یاس دانلود دریافت نمایید.

تصاویری از محیط بازی :

Pull My Tongue1

منبع

دانلود بازی Pull My Tongue 1.1.1
www.yasdl.com

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا