نرم افزار

دانلود بازی Crash Time 2 برای PC

دانلود بازی Crash Time 2 برای PC

دانلود بازی Crash Time 2 برای PC دانلود بازی Crash Time 2 برای کامپیوتر بازی زمان تصادف 2 (هشدار برای کبری 11) بازی جدید در سبک اتومبیل رانی برای کامپیوتر

دانلود بازی Crash Time 2 برای PC

دانلود بازی Crash Time 2 برای PC

| بازی زمان تصادف 2 (هشدار برای کبری 11) |

| نسخه DARKSiDERS |

Crash Time 2 بازی جدیدی در سبک سری بازی‌های مسابقه ای می باشد که در سال 2009 توسط Meridian4 ساخته و برای کامپیوتر عرضه شده است. پلیس‌ها و افسران راهنمایی و رانندگی، مشاغل سخت و پرچالشی را به طور روزمره تجربه می‌کنند. بسیاری از افراد، از تجربه این موقعیت‌های پیش‌بینی نشده لذت می‌برند و دوست‌ دارند برای یک بار هم که شده، در حال و هوای تعقیب و گریزهای جذاب قرار داشته باشند. در بازی زمان تصادف 2، این فرصت مهیاست تا شما نیز در قالب یکی از افسران پلیس راهنمایی و رانندگی،‌در سطح شهر به تعقیب و گریز مجرمان بپردازید. با توجه به حساسیت‌های موجود برای این شغل، شما می‌توانید‌ به طور آزادانه در سطح شهر یا آزادراه به گشت‌زنی پرداخته و مجرمان را شناسایی و تعقیب کنید.

در این بازی شما با 5 پرونده مجرمانه سر و کار دارید که هرکدام از آن‌ها، تا 10 ماموریت مختلف را در پیش روی شما قرار می‌دهند. در روند بازی، این فرصت برایتان مهیاست تا با وسایل نقلیه مختلف در آزادراه‌ها حرکت کنید و از تجربه رانندگی در منظره‌های زیبا و دیدنی آن لذت ببرید. سازندگان این بازی رایانه‌ای، تمرکز ویژه‌ای را بر سطوح آسیب دیدگی خودروها به کار بسته‌اند تا پلیر بتواند محیطی مشابه با دنیای واقعی را در روند بازی تجربه کند. هم اکنون می توانید نسخه نهایی بازی Crash Time 2 را با لینک مستقیم و به صورت رایگان از سایت یاس دانلود دریافت نمایید.

تصاویری از محیط بازی :

Crash Time 21 300x169 - دانلود بازی Crash Time 2 برای PC

Crash Time 23 300x169 - دانلود بازی Crash Time 2 برای PC

Crash Time 25 300x169 - دانلود بازی Crash Time 2 برای PC

حداقل سیستم مورد نیاز :

OS: Windows XP/VistaProcessor: 3.2 GHz ProcessorMemory: 1024 MB RAMGraphics: DirectX Compatible 256 MB Graphics CardDirectX®: 9.0cHard Drive: 4.2 GB of Available Hard Disk SpaceSound: DirectX compatible Audio Card

– فایل با فرمت ISO رو باید توسط درایو مجازی با نرم افزار Ultra ISO یا نرم افزار Daemoon Tools باز کنید و یا توسط نرم افزار WinRAR استخراج و نصب نمایید.

– هنگام نصب بازی آنتی ویروس خود را غیر فعال نمایید.

– کرک بازی را در محل نصب بازی کپی و جایگزین نمایید.

– در صورت هر گونه مشکل راهنمای دانلود سایت رو مطالعه نمایید.

منبع

دانلود بازی Crash Time 2 برای PC
www.yasdl.com

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا