اخبار

مشایی به احمدی نژاد می گفت وقتی با امام زمان در ارتباطی به ولی فقیه چه نیازی داری؟ / واردات لوازم آرایش توسط وزارت اطلاعات کذب محض است

مشایی به احمدی نژاد می گفت وقتی با امام زمان در ارتباطی به ولی فقیه چه نیازی داری؟ / واردات لوازم آرایش توسط وزارت اطلاعات کذب محض است

نامزد انتخابات مجلس خبرگان رهبری با بیان اینکه «محمود احمدی‌نژاد برای نظام تهدید نیست، تصریح کرد: مسأله را بزرگ نکنید. ایشان عقبه فکری و جریانی ندارد که فکر کنید فردا روزی مردم به خاطر ایشان در خیابان

مشایی به احمدی نژاد می گفت وقتی با امام زمان در ارتباطی به ولی فقیه چه نیازی داری؟ / واردات لوازم آرایش توسط وزارت اطلاعات کذب محض است

به گزارش خبر فوری، حیدر مصلحی طی نشست خبری در پاسخ به سوال خبرنگار خبر فوری مبنی‌بر اینکه چه جریاناتی در کشور جمهوریت نظام که مورد تاکید مقام معظم رهبری نیز هست را تهدید می کند؟ اظهار داشت: اندیشه ایرانی اسلامی امروز در جهان حایز جایگاه است، اما دشمن نمی گذارد آنطور که باید و شاید مطرح شود.وی افزود: جمهوریت نظام دارای عقبه اسلامی است و این اسلام است که در دنیا در حال پیشرفت است. لذا دشمن تمام تلاش خود را برای جلوگیری از پیشرفت انجام میدهد.

حجت الاسلام مصلحی تصریح کرد: مردم باید توجه داشته باشند که معضلات کشور ناشی از از سوء مدیریت فردی و اقداماتی که از سوی جریان نفوذ است. پس هیچ وقت نباید از انقلاب و نظام امید خود را ازدست بدهند بلکه باید پای نظام و انقلاب بایستند.

وزیر سابق اطلاعات در پاسخ به این سوال خبر فوری مبنی بر اینکه با توجه به مواضع اخیر محمود احمدی نژاد آیا احتمال بازداشت و حصر ایشان وجود دارد تاکید کرد: احمدی نژاد به هیچ وجه برای نظام تهدید نیست. مسأله را بزرگ نکنید.وی یادآور شد: در دولت نهم و دهم مردم به اعتبار اینکه ایشان دم از اجرای صحبت های مقام معظم رهبری می زد رای دادند.

حجت الاسلام والمسلمین در ادامه به دوران عدم حضور ۱۰ روزه احمدی نژاد در دولت اشاره کرد و گفت: همان ۱۰ روزی که ایشان سر قضیه بنده در خانه نشست، حضرت آیت الله مصباح یزدی برای صحبت با احمدی نژاد با من مشورت کرد. نظر بنده این بود به ایشان بفرمایند که از عقبه فکری و جریانی که مردم را به خیابان بکشند را برخوردار نیستند.نامزد انتخابات مجلس خبرگان رهبری در ادامه اظهار داشت: نتایج نظر سنجی ها در خصوص آقای احمدی نژاد قابل انکار نیست، از نظر مردم ایشان فردی بود که در زمان ریاست جمهوری خود کار کرده است .

وی با بیان اینکه به دلیل نداشتن عقبه فکری، اعتقادی و معرفتی، هیچ فتنه ای رخ نخواهد داد، گفت: اشخاصی که فکر می کنند، فردا روزی جمعیتی به خاطر ایشان به خیابان ها بیایند، خیال باطل است. کافیست مقام معظم رهبری اعلام کنند که عده ای مراقب باشند و مورد افراد سو استفاده افراد مسأله دار قرار نگیرند. حجت الاسلام والمسلمین حیدر مصلحی افزود: در جریان اتفاقات سال ۹۸ و ۹۹ همان مردمی که به نحوه مدیریت در کشور انتقاد داشتند تا بحث «آقا» ازسوی جریان نفوذی وسط آمد، خود را کنار کشیده و در پیاده رو ها ایستادند.

در ادامه این نشست، 

مصلحی گفت: با توجه به جایگاه علمی و فنی مجلس خبرگان آنطور که باید و شاید به آن پرداخته نشده است به طوریکه  حتی جوانان کشور با مجلس خبرگان آشنا نیستند.

نامزد انتخابات مجلس خبرگان رهبری با بیان اینکه در مخیله  هیچکس نبود که امام (ره )را ازدست بدهیم، گفت: بعد از فوت امام(ره)، مجلس خبرگان رهبری به خوبی نقش خود را ایفا، و نکته قابل توجه این بود که فردی را این مجلس انتخاب کرد که علی رغم توطئه های دشمن طی این سال ها، شاهد پیشرفت های کشور و نظام هستیم.

وی تصریح کرد:  دستگاه های اطلاعاتی دشمن در جمع بندی گزارش های خود اذعان کردنده اند که این توطئه ها به تنهایی کافی بود تا کشورهایی با عقبه سنگین متلاشی شوند. به طور مثال می توان به هزینه های سنگین استکبار در قبال فتنه ۸۸ ، نفوذ فرهنگی و برپایی جنگ تحمیلی علیه مردم و کشور اشاره کرد.

وی با بیان اینکه مردم نمی توانند مستقیم رهبر را انتخاب کنند، گفت: انتخاب رهبری یک کار بسیار پیچیده و تخصصی در حوزه فقهی و علمی است. علت ورود بنده به انتخابات خبرگان علیرغم اینکه بنده فردی انتخاباتی نیستم این است که احساس تکلیف کردم.

این نامزد انتخابات مجلس خبرگان رهبری یادآور شد: رهبر معظم انقلاب حدود 2 سال پیش در جمع خبرگان فرمودند که خبرگان باید از دستگاه‌های مختلف مطالبه‌گری کنند و این مطالبه‌گری باید از همه دستگاه‌های اجرایی، قضائیه و مقننه انجام شود و بنده پیگیر این مطالبه‌گری بودم بر همین اساس وارد این عرصه شدم که با سایر اعضای خبرگان این مسیر مطالبه‌گری را باز کنم.

مصلحی با بیان اینکه مردم خواسته‌های مادی خود را از اندیشه‌های انقلابی خود جدا می‌کنند، گفت: استکبار در فتنه 88 تلاش کرد قشر کم سن و سال جامعه را به میدان بیاورد ولی دشمن هنوز ملت ایران را نشناخته است و این ملت را امام و رهبری شناختند یکی از مشخصات امام(ره) توجه به همه ارکان جامعه بود و در روزهای تاسوعا و عاشورا بینید که همه جور آدم در هیات‌ها هستند و برای امام حسین اشک می‌ریزند، امام نیز در سخنرانی‌های خود همین نکته را می‌گوید که به همه ملت توجه دارد و می‌گوید که انقلابی ها در تاسوعا و عاشورا نمود خواهند یافت.

وی افزود: در فتنه ۹۸ استکبار و ضد انقلاب در میان جمعیت معترض به نحوه مدیریت و گرانی ها با هدف تغییر شکل شعارها به سمت رهبری و انقلاب حضور یافتند، اما طبق اسناد موجود به چشم دیدند که مردم با صراحت گفتند مشکلی با نظام و انقلاب ندارند و به سمت پیاده رو ها رفتند و راه خود را از آنها جدا کردند.

مصلحی با انتقاد از موسسه تنظیم و نشر آثار حضرت امام(ره) گفت: این مؤسسه در موضوعات سیاستی، اجتماعی و امنیتی که مورد مطالعه قرار می‌دهد، مشی امام به کار نمی‌گیرد این در حالی است که حضرت امام همواره بر نقش آحاد جامعه تأکید می‌کرد و آن‌ها را پای کار می‌آورد.

وزیر سابق اطلاعات با اشاره به اهمیت خواسته های مردمی یادآور شد: دشمن در طول ۴۳ سال انقلاب، تمام توطئه ها را تجزیه و تحلیل کرده است و با سرمایه گذاری بر روی مسأله نفوذ ازطریق شخصیت ها می خواهد به نتیجه برسد.

مصلحی تصریح کرد: دشمن به نتیجه رسید که دولت نهم بر اساس اعتقادات دینی شکل گرفته است، دشمن در کنار روسای مجموعه فردی (رحیم مشائی) قرار داد تا با سوء استفاده از تعصب دینی ورود کند و به نظام لطمه بزند.

وی افزود: آن شخص به رییس جمهور می گفت، وقتی با امام زمان در ارتباطی به ولی فقیه چه نیازی داری؟

او در پاسخ به سوال یک خبرنگار تصریح کرد که منظورش از آن شخص، اسفندیار رحیم مشایی است.

 این نامزد انتخابات مجلس خبرگان رهبری خاطرنشان کرد: در اواخر دولت نهم، آیت الله مصباح یزدی در خصوص مباحث معرفتی با رئیس جمهور جلسه ای برگزار کرد. اما همان شخصی که دشمن در کنار وی گمارده بود، کار خود را شروع کرد.

مصلحی مأمور دشمن را عضو انجمن حجتیه عنوان کرد و گفت: اعضای انجمن حجتیه انگلیسی هستند و به خاطر توانایی بالا در جدل، نظر وی را دوباره بر گرداندند.

مصلحی اظهارات مطرح شده در خصوص واردات لوازم آرایشی ازسوی وزارت اطلاعات و درخواست احمدی نژاد برای برکناری معاون وزارتخانه را تکذیب کرد و گفت: این دروغ ها برای چیست؟ به ولله یک کلمه هم راست نیست.

وزیر سابق اطلاعات با بیان اینکه امام (ره) انقلاب را طوری معماری کرده بودند که استکبار را هدف قرار داده بود، گفت: سال گذشته نیز رهبر معظم انقلاب درباره افول آمریکا فرمایش داشتند، اما عده ای خندیدند که حضرت آقا صحبت شعاری انجام داده است در حالی که اگر به انگلیسی عبارت آمریکای در حال فروپاشی را  جستجو کنید به 14 میلیون مقاله می رسید که این مقالات می گویند آمریکا کشوری است که در بعد اقتصادی، اجتماعی، فرهنگی در حال فروپاشی است.

وی بیان  داشت: وقتی ترامپ رییس جمهور سابق امریکا صحبت از وضع اقتصادی خراب این کشور به میان می آورد و عنوان می کند که باید عربستان را بدوشیم، آیا  این فروپاشی نیست؟  در بیش از ۷۰ درصد این مقالات معتقدند که انقلاب اسلامی حرف جدید دارد و دانشمندان آمریکایی اذعان کرده اند که  این حرف جدید می تواند آنها را ازمعضلات فرهنگی و اقتصادی و اجتماعی بیرون ببرد.

منبع خبر

مشایی به احمدی نژاد می گفت وقتی با امام زمان در ارتباطی به ولی فقیه چه نیازی داری؟ / واردات لوازم آرایش توسط وزارت اطلاعات کذب محض است
www.khabarfoori.com

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا