مجله

سبک پوشش ادل

.

ادل خواننده معروف بریتانیایی: با بدنم مانند یک شی رفتار شده

ادل خواننده معروف بریتانیایی: با بدنم مانند یک شی رفتار شده

به گزارش مشرق، کانال تلگرامی جنس اول نوشت: ادل خواننده معروف بریتانیایی اخیرا به مجله ووگ گفته:

در کل فعالیت حرفه ای ام ، با بدنم مانند یک شی رفتار شده است.

این خواننده زن در دو سال گذشته بیش از ۴۰ کیلوگرم وزن خود را کاهش داده است.

بسیاری از فعالان زن که در صنعت سرگرمی فعالیت می کنند، از جذابیت های جنسی خود برای بیشتر دیده شدن استفاده می کنند ولی در عین حال از این موضوع ناراحت هستند.

ادل خواننده معروف بریتانیایی: با بدنم مانند یک شی رفتار شده

*بازنشر مطالب شبکه‌های اجتماعی به منزله تأیید محتوای آن نیست و صرفا جهت آگاهی مخاطبان از فضای این شبکه‌ها منتشر می‌شود.

سبک پوشش ادل

سبک پوشش ادل : مهارت ادل خواننده بریتانیایی تنها در استفاده از صدای زیبایش نیست، بلکه او می‌داند چطور لباس بپوشد تا در بهترین شکل ممکن ظاهر شود.

سبک پوشش ادل

سبک پوشش ادل ، مدل لباس ادل ، همگام با پوشش خواننده دوست‌داشتنی مهارت ادل خواننده بریتانیایی تنها در استفاده از صدای زیبایش نیست، بلکه او می‌داند چطور لباس بپوشد تا در بهترین شکل ممکن ظاهر شود.ادل، خواننده طراز اول بریتانیا، توانست با استایلی خاص که شخصیت و ظاهرش را برجسته می‌سازد، از رقبایش پیشی بگیرد.در ادامه چند نکته در طرز پوشش او را مورد بررسی قرار می‌دهیم.ادل بر خلاف خیلی از همکارانش، برای فروش آهنگهایش، نیازی به جلوه‌گری و پوشیدن لباس‌های اندام نما و زننده ندارد.او اغلب، لباس‌هایی با یقه گرد یا یقه‌هایی که جلب توجه نکند، می‌پوشد.لباس‌های او همیشه بلند است و هیچ وقت، بالاتر از زانوی او نیست.با این وجود، او همیشه ظاهری جذاب و آراسته دارد.

سبک پوشش ادل

رنگ تیره ، رنگ مورد پسند ادل است و همه این را می‌دانند که او همیشه، تیره می‌پوشد.برخی، از روی بی‌انصافی می‌گویند دلیل این کار او، این است که اندام چاقش را پنهان کند و برخی دیگر می‌گویند که به دلیل پوشیدن رنگ تیره است که او همیشه ظاهری بی‌عیب و نقص دارد.دلیل آن هر چه که باشد، این بانوی جوان می‌داند که چطور به صورتی عالی، رنگ تیره را به کار برد.گاهی اوقات نیز، لباس‌هایی به رنگ تیره بر تن او می‌بینیم که طرح‌های سنتی زیبایی بر روی آن خودنمایی می‌کند.

سبک پوشش ادل

نکته دیگری در پوشش ادل، کفش‌های پاشنه بلند اوست.پاشنه کفش‌هایی که او به پا می‌کند هیچ وقت کمتر از هشت سانتی متر نیست.اگر از نزدیک به کفش‌های او نگاهی بیاندازیم، متوجه می‌شویم که پاشنه‌های کفش‌های او نازک و تیز نیست بلکه پهن است و قوس منطقی و قابل پذیرشی دارد.او راحتی و سلامت پاهایش را فدای کشیدگی و زیبایی اندامش نمی‌سازد.

سبک پوشش ادل

استفاده از اکسسوری زیبا کلاه مردانه، کیف‌هایی که هیچ وقت از مد نمی‌افتد و کفش‌های مدل روز و ….او همیشه اکسسوری را درست انتخاب می‌کند و چنین متعلقاتی، به ظاهر ساده او، جذابیت بیشتری می‌بخشد.ما بارها گفته ایم که جزییات در مد بسیار مهم است.

سبک پوشش ادل

شیکسون

ادل با کدام رژیم غذایی لاغر شده است؟

ادل خوانند معروف که با انتشار آخرین آلبومش 6 جایزه گرمی‌ را از آن خود ساخت، این بار با کاهش وزن غیر قابل باور کردنی توجه رسانه‌ها را به خود جلب کرده است.

ادل با کدام رژیم غذایی لاغر شده است؟

ادل لوری بلو ادکینز، خوانند معروف بریتانیایی که چندی پیش با انتشار آخرین آلبومش انبوهی از جوایز گرمی‌ را از آن خود ساخت، این بار با کاهش وزن غیر قابل باور کردنی و البته بازگشت مجدد به همان وزن قبلی در مدتی کوتاه توجه رسانه‌ها را به خود جلب کرده است. این خواننده جوان که برخلاف دیگر افراد مشهور دنیا، هرگز به تناسب اندام و ظاهر خود توجه نمی‌کرد، یک باره با کاهش شدید وزن تعجب همگان را برانگیخت. البته این تعجب صرفا به کاهش وزن معطوف نمی‌شد. چرا که ادل نتوانست این کاهش وزن را نگه دارد و سریع به وزن قبلی خودش بازگشت. با مجله فیدیلیو همراه باشید تا با رژیم غذایی ادل آشنا شوید.

مجله‌ فیدیلیو مجله ای برای دوستداران غذا، رستوران و کافی شاپ

ادل ۲۹ ساله با لباس‌ها و مدل مویی که هیچ ارتباطی با سن و سالش ندارد، همیشه گفته که قضاوت دیگران در مورد اضافه وزن او به هیچ عنوان برایش مهم نیست و تنها زمانی به کاهش وزن فکر می‌کند که سلامتی‌اش در خطر باشد.

او در مصاحبه ای با یک شبکه خبری عنوان کرده که اضافه وزن هیج خللی در کارش ایجاد نمی‌کند. همچنین گفته که اگر کاری مانند بازیگری داشت و این گونه ایجاب می‌کرد که از وزن خود بکاهد، حتما این کار را انجام می‌داد اما در حال حاضر شغل او ارتباطی با  اضافه وزن ندارد.

مجله‌ فیدیلیو مجله ای برای دوستداران غذا، رستوران و کافی شاپ

بسیاری از خبرنگاران در رویارویی با این سوال که چرا به تناسب اندام خود اهمیت نمی‌دهد، همیشه با عصبانیت این خواننده جوان روبه رو شده‌اند. ادل همچنین در گفتگوی دیگری با رسانه‌ها قاطعانه اعلام کرده بود که اگر شرکتی جرات کند و از اضافه وزن او ایراد بگیرد هرگز کار با آن‌ها را قبول نخواهد کرد.

ادل معروف که پس از زایمان فرزندش بیش از حد دچار اضافه وزن شده بود، بعد از دریافت جوایز گرمی‌ آلبوم ۲۵ به بیماری سختی دچار شد. او چندی بعد در مصاحبه با برخی از شبکه‌های خبری گفته که پس از ابتلا به بیماری سختی که اضافه وزن زیاد مسبب آن بود، تصمیم به کاهش وزن گرفته است.

او در حال حاضر هر روز با مربی ورزشی معروف خود پیت گراسیمو (Pete Geracimo) که بسیاری از افراد مشهور دنیا تحت نظر او هستند به ورزش می‌پردازد.

این مربی معروف که از زمان اتمام آلبوم سوم ادل تاکنون در کنار اوست، در یک سال گذشته کمک شایانی به کاهش وزن ادل کرده است. گراسیمو قبل از هر چیز بر ضمیر ناخودآگاه افراد کار می‌کند. او معتقد است پایه و اساس این کار بیش از هر چیز باطن افراد است که پایه و شالوده اصلی هر فرد را تشکیل می‌دهد.

مجله‌ فیدیلیو مجله ای برای دوستداران غذا، رستوران و کافی شاپ

او می‌گوید: برای من ماهیچه‌های بزرگ مهم نیست. ورزش باید سبک زندگی ما را استحکام ببخشد نه این که آن را سست کند. به عقیده او اگر فقط به بزرگ کردن عضلات بیاندیشید، در واقع درحال کوچک کردن دنیای درون خود هستید و به ناگاه در می‌یابید که احساس واقعی را در زندگی فراموش کرده‌اید.

ادل از یک سال پیش تاکنون به توصیه گراسیمو تحت رژیم معروف Sirt Food است که به تازگی در امریکا عرضه شده است. او درصدد است در چند ماه آینده دو سایز دیگر از وزن خود را بکاهد. به گفته گراسیمو تنوع بسیار مواد غذایی در این رژیم سبب جلوگیری از گرسنگی و بی‌حالی فرد در روز می‌شود به گونه‌ای که به زحمت می‌توان آن را رژیم غذایی نام نهاد.

او می‌گوید زمانی که بیمارانی با وزن بالا به من مراجعه می‌کنند، توصیه اکید من رژیم غذایی Sirt Food است. متقاضیان می‌توانند توسط آن، بدون آسیب رساندن به بافت ماهیچه‌های خود، وزن کم کنند.

به باور بسیاری از کارشناسان تغذیه این رژیم یک کاهش موقتی وزن را برای علاقه‌مندانش به ارمغان می‌آورد. نکته‌ای که در مورد ادل نیز صدق می‌کند. چرا که براساس عکس‌های جدیدی که از این خواننده متشر شده نشان می‌دهد که او مجددا به وزن و سایز قبل خود بازگشته است. کارشناسان تغذیه می‌گویند این رژیم برای افرادی که وزن بالایی دارند خیلی موثر نیست.

رژیم Sirt Food روی غذای سیر تمرکز دارد. غذاها ی سیر حاوی گروهی از مواد غذایی است که به تازگی کشف شده و در برخی مواد مصرفی روزانه مانند کلم پیچ، شکلات، توت فرنگی، قهوه و غیره به طورعمده وجود دارند.

این مواد غذایی حاوی برخی مواد مغذی به نام  پلی فنول‌ها هستند و علاوه بر فعال سازی چرخه انرژی زایی در بدن، شکسته شدن بافت سلول‌های چربی اضافه بدن را به دنبال دارند. این عمل با فعال سازی بافت و ژن سیروتین  (Sirtuin) در بدن صورت می‌گیرد که به ژن‌های پوستی نیز شناخته می‌شوند. به علاوه اینها همان ژن‌هایی هستند که با ورزش و جنب و جوش فعال می‌شوند.

این برنامه به دو مرحله تقسیم می‌شود که هر مرحله ۷ روز به طول می‌انجامد. بیماران در مرحله اول وعده‌های صبحانه و ناهار را با سه آبمیوه سبز جایگزین می‌کنند و برای شام ازغذاهایی مانند میگوی آسیایی و مخلوط سرخ کرده نودل گندم یا خمیر سویا و توفوی کنجدی لعاب دار با زنجبیل و مخلوط گیاهان سرخ شده تند استفاده می‌کنند.

متقاضیان پس از گذراندن هفت روزه این دوره، وارد مرحله دوم رژیم می‌شوند.در این دوره آن‌ها  درهر وعده به میزان دلخواه از غذاهای سیر غنی با فاصله‌های زمانی مساوی بین وعده‌ها، در طول روز استفاده می‌کنند.

بر اساس آزمایش‌های مختلفی که روی بیماران دچار اضافه وزن انجام شده، متقاضیان دراولین دوره حدود سه کیلو از وزنشان را در مدت یک هفته  کم کردند.

کلمات کلیدی

سو استفاده جنسی , بریتانیا , زنان , حقوق زنان

ادل؛ بانویی خاص از بریتانیای کبیر

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا