مجله زندگی

عکس/ بچه ای که بغل لیلا اوتادی را رها نمی‌کرد!

عکس/ بچه ای که بغل لیلا اوتادی را رها نمی‌کرد!

لیلا اوتادی از آن بازیگران جذاب است که حتی اگر فیلم هم بازی نکند باز طرفدار زیاد دارد و هرچه عکس و ویدئو بگذارد خواهان دارد.

عکس/ بچه ای که بغل لیلا اوتادی را رها نمی‌کرد!

لیلا اوتادی با انتشار چند عکس از یک کودک که در بغلش بود نوشت: «وقتی کارن خوشگل من،اومده بغل خاله لیلا لم داده وبغل هیچکس هم نمیره. واقعا لذتبخشه»

وقت صبح– لیلا اوتادی چند وقتی بود کمتر در اینستاگرام عکس می گذاشت و بعد از حضورش در اکران یک فیلم با لباسی شبیه ژاپنی ها دیگر عکسی از او منتشر نشد تا امروز که با این کودک شیطون عکس گذاشت.

عکس جدید لیلا اوتادی با بچه ای در بغل منتشر شد.

اوتادی متولد 1362 در تهران، دارای مدرك معماری داخلی از دانشگاه هنر تهران است.

وی دانش‌آموخته کارشناسی معماری داخلی از دانشگاه هنر تهران است. در سال 1381 با بازی در فیلم چشمان سیاه به کارگردانی ایرج قادری وارد عرصه بازیگری شد. او با بازی در سریال مهر و ماه سید فیاض موسوی دیده شد.

فیلم چپ دست به کارگردانی آرش معیریان، نویسندگی بهمن معتمدیان و تهیه کنندگی منوچهر زبردست و داریوش بابائیان ساخته سال 1384 است.

داستان در این فیلم لیلا اوتادی نقش دختری فراموشکار را بازی میکند که مشکلات عدیده ای را به وجود می آورد.  در سال 1385 اولین کار مناسبتی خود را در سریال آخرین گناه به کار گردانی حسین سهیلی زاده بازی کرد.

اوتادی با بازی در فیلم باغ قرمز به کارگردانی امیر سمواتی و نویسندگی پریچهره سهیلی در سال 1388 در کنار امین تارخ ایفای نقش کرد.

سگ های پوشالی اولین تجربه کارگردانی رضا توکلی بود که در آن لیلا اوتادی به همراه نیما شاهرخ شاهی و فرزاد فرزین ایفای نقش کرد.

او در سریال زخم نقش یک سروان نیروی انتظامی را بازی کرد .

منبع

عکس/ بچه ای که بغل لیلا اوتادی را رها نمی‌کرد!
www.vaghtesobh.com

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا