مجله زندگی

حادثه خونین در شهربازی قم + فیلم وحشتناک

.

حادثه خونین در شهربازی قم + فیلم وحشتناک

روز گذشته حادثه رعب انگیزی در شهربازی قم باعث مصدوم شدن چند نفر و وحشت زده شدن شهروندان حاضر در شهربازی علوی قم شد.

حادثه خونین در شهربازی قم + فیلم وحشتناک

پایگاه خبری شمانیوز: روز گذشته حادثه رعب انگیزی در شهربازی قم باعث مصدوم شدن چند نفر و وحشت زده شدن شهروندان حاضر در شهربازی علوی قم شد فیلم حادثه خارج شدن تاب پرنده از محور خود و برخورد با تیر برق در شهربازی علوی قم را در زیر ببینید…

شهرداری قم در بیانیه‌ای اعلام کرد دستگاه تاب اسکای دارای مجوز استاندارد از اداره کل استاندارد قم تا بهمن ۱۴۰۰ است اما متاسفانه ساعت ۱ بامداد ۱۴ خردادماه با توجه به‌درگیری پیش‌آمده در صف مراجعان، اپراتور دستگاه جایگاه خود را جهت ایجاد نظم رها کرده و همین مساله موجب شده سرعت دستگاه افزایش‌یافته و یکی از صندلی‌ها به‌دوربین مداربسته نصب‌شده در نزدیکی دستگاه برخورد نماید.

در این اطلاعیه همچنین خاطرنشان شده است: در این حادثه یک تَن از شهروندان آسیب جزیی دیده که بلافاصله پس از انتقال به‌مرکز درمانی به‌صورت سرپایی خدمات درمانی صورت گرفته و همان شب مرخص شده است که از این شهروند دلجویی لازم به‌عمل‌آمده است.

در این اطلاعیه تاکید شده دوربین مداربسته نصب‌شده در کنار دستگاه جهت کنترل مباحث ایمنی بوده و دستگاه فوق مجوز استاندارد و بهره‌برداری را اخذ نموده است، همچنین در صورت اخذ نکردن مجوز استاندارد و بهره‌برداری هر یک از دستگاه‌ها در کلیه شهربازی‌های طرف قرارداد سازمان، این سازمان مجوز استفاده از آن‌ جهت شهروندان را به‌بهره‌برداران نخواهد داد.

در پایان اطلاعیه تصریح شده است: در این راستا بهره‌بردار شهربازی بوستان علوی به‌سازمان پارک‌ها و فضای سبز احضار و اعلام نمود با اپراتور متخلف برخورد و برکنار شده و همچنین تذکرها و اخطار کتبی به‌پیمانکار و بهره‌بردار مجموعه داده شد، ضمنا به‌بهره‌بردار نیز اعلام شده تا زمان بازدید مجدد کارشناسان اداره کل استاندارد قم حق بهره‌برداری و مسافرگیری از دستگاه مذکور را نخواهد داشت.

پس از وقوع حادثه در شهربازی بوستان علوی با دستور معاون دادستان قم آقای حمزه زارعی، بهره بردار و اپراتور مربوطه برای اخذ توضیح احضار شدند.

با دستور معاون دادستان قم برای پیشگیری از وقوع حوادث احتمالی دیگر برای شهروندان و بررسی علت وقوع حادثه توسط کارشناسان، مجموعه شهر بازی بوستان علوی پلمب شد.

در این حادثه ۴ نفر از همشهریان مصدوم شدند که وضعیت ایشان مورد بررسی مقام قضایی قرار گرفت.

علت اصلی حادثه پس از بررسی کارشناسان از سوی دادستانی به اطلاع شهروندان خواهد رسید.

منبع

حادثه خونین در شهربازی قم + فیلم وحشتناک
www.shomanews.com

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا