مجله زندگی

جراحی های زیبایی مردی که می خواست شبیه به عروسک شود!

جراحی های زیبایی مردی که می خواست شبیه به عروسک شود!

ساعد نیوز : مرد انگلیسی برای آنکه شبیه به یک عروسک معروف شود تاکنون ۱۴ هزار دلار صرف انجام جراحی زیبایی کرده است.

جراحی های زیبایی مردی که می خواست شبیه به عروسک شود!

به گزارش سایت خبری ساعد نیوز به نقل از باشگاه خبرنگاران جوان، «جیمی فیتِراستون»، یک شهروند انگلیسی تصمیمی برای پایان دادن به جراحی هایی که در مدت یک سال گذشته روی صورتش انجام داده ندارد. فیتِراستون ۲۲ ساله اهل هال انگلیس قصد دارد تا با انجام جراحی های متعدد خود را شبیه به «Ken doll»، یک عروسک باربی مردانه کند.

او در سال گذشته ۱۴۱۵۰ دلار برای این جراحی لب، گونه و بوتاکس هزینه کرد و برنامه آینده او جراحی بینی اش است. فیتِراستون در گفتگو با SWNS گفت: «تازه شروع کار است. من فکر می کنم این( صورت) فوق العاده پلاستیکی است و به نظر می رسد شگفت انگیز است. من همیشه آدمی بودم که می خواستم در یک جمع، منحصر به فرد باشم. حالا هم در اینجا متوقف نمی شوم و می خواهم جراحی های زیبایی بیشتری انجام دهم. من به نظر کسی اهمیت نمی دهم و کاری را انجام می دهم که از آن لذت می برم.»

در کنار این جراحی های پلاستیک، فیتِراستون هر هفته مدل مو های خود را نیز تغییر می دهد و از مدل های مختلف استفاده می کند. او همچنین از تفریحات مختلفی مانند خرید، رفتن به مهمانی ها و خلبانی هلی کوپتر لذت می برد.

بنا به گزارش SWNS فیتِراستون در سن ۱۶ سالگی ترک تحصیل کرد تا وقت آزاد برای انجام جراحی های خود داشته باشد. در حال حاضر او در بوتیک یکی از دوستانش کار تبلیغاتی انجام می دهد. او می گوید: «مردم ممکن است باور نکنند، اما من به سختی کار کرده ام تا آنچه را که دوست دارم داشته باشم بتوانم تهیه کنم.»

منبع

جراحی های زیبایی مردی که می خواست شبیه به عروسک شود!
saednews.com

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا